Úvodní stránka » FitGourmet - Hubněte s chutí

FitGourmet - Hubněte s chutí 

Tyto stránky jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí upravit váhu a udržet si ji.

Je těžké udělat první krok. Je těžké zbavit se nadbytečných kil, která přibývala léta. Je těžké začít o tom, co jíme, přemýšlet trochu jinak. Je těžké najít si čas na pravidelný pohyb. Je těžké najít si čas sám/sama na sebe.

S tím vším Vám ale mohu pomoci, pokud budete chtít. Můžeme si smluvit nezávaznou schůzku, na které si uděláte představu, jak bych mohla pomoci právě Vám. A pokud se rozhodnete, že do toho se mnou půjdete, vytvořím pro Vás Váš individuální plán. Rozsah spolupráce si můžete určit sami.

Na základě analýzy složení těla, důkladné konzultace a společného stanovení realistického cíle Vám sestavím podrobný jídelníček s jídly, která znáte a máte rádi. Protože sama ráda jím a hubnutím jsem si také prošla, je pro mne opravdu důležité, aby Vám to, co pro Vás vymyslím, chutnalo. Budete-li chtít, naučím Vás používat nové potraviny a připravovat nová jídla. Navrhnu Vám vhodné pohybové aktivity (často stačí jen začít víc chodit pěšky). Dám Vám praktické tipy, jak si hubnutí nekomplikovat a jak zvládat "krizové dietní situace", které pravděpodobně přijdou. To vše bez nutnosti kupovat a používat jakékoli doplňky stravy.

Na následujících stránkách se (doufám) dozvíte vše potřebné.

MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ